CMR05E270GODR datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    CMR05E270GODR
  • Описание
    Mallory Sonalert Products CMR05E270GODR Capacitance: 27pF Construction: Radial Failure Rate: R Lead Diameter (nom): 0.6mm Lead Free Status / Rohs Status: Not Compliant Lead Spacing (nom): 5.7mm Military Standard: MIL-PRF-39001 Mounting Style: Through Hole Operating Temp Range: -55C to 125C Package / Case: Not Required Product Depth (mm): 4.3mm Product Diameter (mm): Not Requiredmm Product Height (mm): 9.1mm Product Length (mm): 11.4mm Seated Plane Height: 9.1mm Tolerance (+ Or -): 2% Voltage: 500VDC